Viktsat och dosor mässing

Viktsat och dosor mässing
Viktsat och dosor mässing
Viktsat och dosor mässing
Viktsat och dosor mässing
Viktsat och dosor mässing
Viktsat och dosor mässing
Viktsat och dosor mässing
Viktsat och dosor mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKTSATS, daterad 1836, DOSOR, TÄNDSTICKSASK, ETUI med SPEGEL och KAMM, mässing, 18/1900-tal

Slitage

493120

2017-10-16