Matgrupp valnöt

Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1960-tal, valnöt, bestående av: runt matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, matbordets höjd 73, dimater 110, skivan à 50 cm, sitthöjd 43 cm

Smärr slitage, en stol med mindre fanérskada

493125

2017-10-15