Matgrupp valnöt
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1960-tal, valnöt, bestående av: runt matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, matbordets höjd 73, dimater 110, skivan à 50 cm, sitthöjd 43 cm
Smärr slitage, en stol med mindre fanérskada
493125
2017-10-15