Kandelabrar tenn

Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANDELABRAR, 1+ 1 par, tenn, stämplade Juul Denmark samt GAB 1934, för tre ljus samt två ljus vardera, höjd 22 resp 14 cm

Bruksslitage, repor

493155

2017-10-16