Svend Skipper soffa 1960-tal

Svend Skipper soffa 1960-tal
Svend Skipper soffa 1960-tal
Svend Skipper soffa 1960-tal
Svend Skipper soffa 1960-tal
Svend Skipper soffa 1960-tal
Svend Skipper soffa 1960-tal
Svend Skipper soffa 1960-tal
Svend Skipper soffa 1960-tal
Svend Skipper soffa 1960-tal
Svend Skipper soffa 1960-tal
Svend Skipper soffa 1960-tal
Svend Skipper soffa 1960-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEND SKIPPER, Danmark, soffa, 1960-tal, klädsel i rödbrunt läder, ben i teak, höjd ca 72, 147x75 cm

Bruksslitage

493195

2017-10-18