Stol Chiavarityp

Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, Chiavari-typ, 1900-talets mitt, i formstöpt mässing med stoppad sits i röd sammet, sitthöjd 47 cm

Smärre slitage

493196

2017-10-18