Oscar Hullgren oljemålning

Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSCAR HULLGREN (1869-1948): Motiv från Stadsgården Stockholm, signerad O Hullgren, olja på duk på pannå, 42x51 cm

Smärre nålstick i hörn

493197

2017-10-18