Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OSCAR HULLGREN (1869-1948): Motiv från Stadsgården Stockholm, signerad O Hullgren, olja på duk på pannå, 42x51 cm
Smärre nålstick i hörn
493197
2017-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här