Edmond Petitjean oljemålning

Edmond Petitjean oljemålning
Edmond Petitjean oljemålning
Edmond Petitjean oljemålning
Edmond Petitjean oljemålning
Edmond Petitjean oljemålning
Edmond Petitjean oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

EDMOND MARIE PETITJEAN (Frankrike, 1844-1925): Hamnbild, signerad E Petitjean, olja på duk, 39x63 cm

493199

2017-10-18