Charles & Ray Eames stol LCM

Charles & Ray Eames stol LCM
Charles & Ray Eames stol LCM
Charles & Ray Eames stol LCM
Charles & Ray Eames stol LCM
Charles & Ray Eames stol LCM
Charles & Ray Eames stol LCM
Charles & Ray Eames stol LCM
Charles & Ray Eames stol LCM
Charles & Ray Eames stol LCM
Charles & Ray Eames stol LCM

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, stol "LCM" (Lounge Chair Metal Base), formgivningsår 1945/46, Vitra, förkromad stålram, sits i svartlackerat formpressat trä, sitthöjd ca 31,5 cm

Visst slitage, repor

493208

2017-10-18