Charles & Ray Eames stol LCM
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, stol "LCM" (Lounge Chair Metal Base), formgivningsår 1945/46, Vitra, förkromad stålram, sits i svartlackerat formpressat trä, sitthöjd ca 31,5 cm
Visst slitage, repor
493210
2017-10-18