Charles & Ray Eames stol DCM
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, stol "DCM" (Dining Chair Metal Base), formgivningsår 1945/46, Vitra, förkromad stålram, sits i svartlackerat formpressat trä, sitthöjd ca 40 cm
Visst slitage, repor
493223
2017-10-18