Charles & Ray Eames stol DCM

Charles & Ray Eames stol DCM
Charles & Ray Eames stol DCM
Charles & Ray Eames stol DCM
Charles & Ray Eames stol DCM
Charles & Ray Eames stol DCM
Charles & Ray Eames stol DCM
Charles & Ray Eames stol DCM
Charles & Ray Eames stol DCM
Charles & Ray Eames stol DCM
Charles & Ray Eames stol DCM
Charles & Ray Eames stol DCM
Charles & Ray Eames stol DCM

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, stol "DCM" (Dining Chair Metal Base), formgivningsår 1945/46, Vitra, förkromad stålram, sits i svartlackerat formpressat trä, sitthöjd ca 40 cm

Visst slitage, repor

493223

2017-10-18