Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OPE MÖBLER, soffa, 1960-tal, tresits, nougatfärgad läderklädsel, sitthöjd 40, längd 190 cm
Ställvis slitage, fläckar, något nedsutten, bruksslitage
493232
2017-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här