OPE möbler soffa

OPE möbler soffa
OPE möbler soffa
OPE möbler soffa
OPE möbler soffa
OPE möbler soffa
OPE möbler soffa
OPE möbler soffa
OPE möbler soffa
OPE möbler soffa
OPE möbler soffa

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

OPE MÖBLER, soffa, 1960-tal, tresits, nougatfärgad läderklädsel, sitthöjd 40, längd 190 cm

Kuntoraportti

Ställvis slitage, fläckar, något nedsutten, bruksslitage

493232

Päivämäärä:

2017-10-18