OPE möbler soffa
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
OPE MÖBLER, soffa, 1960-tal, tresits, nougatfärgad läderklädsel, sitthöjd 40, längd 190 cm
Kuntoraportti
Ställvis slitage, fläckar, något nedsutten, bruksslitage
493232
Päivämäärä:
2017-10-18