Canapé
2017-10-18
493235
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CANAPÉ, 1900-tal, klädd i röd textil, sitthöjd ca 40, längd ca 126 cm
Slitage, senare klädsel, klädsel med fläckar