Bruno mathsson bord 1960-tal

Bruno mathsson bord 1960-tal
Bruno mathsson bord 1960-tal
Bruno mathsson bord 1960-tal
Bruno mathsson bord 1960-tal
Bruno mathsson bord 1960-tal
Bruno mathsson bord 1960-tal
Bruno mathsson bord 1960-tal
Bruno mathsson bord 1960-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON, Firma Karl Mathsson, 1968, bord, rund skiva i masurbjörk, 4 klyvda ben, höjd ca 63, diameter 125 cm

Bruksslitage, vissa fanérskador

493238

2017-10-18