Kuverttallrikar och uppläggningsfat nysilver

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, UPPLÄGGNINGSFAT, 3 st., nysilver, diameter ca 30-31 cm

Bruksslitage, repor

493266

2017-10-18