Jonne Bergström olja

Jonne Bergström olja
Jonne Bergström olja
Jonne Bergström olja
Jonne Bergström olja
Jonne Bergström olja
Jonne Bergström olja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONNE BERGSTRÖM (Örnsköldsvik, 1915-1987): Modern komposition, signerad Jonne Bergström, olja på duk, 102x75 cm

493277

2017-10-18