Hylla

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA med skåp och lådor, 1960-tal, höjd ca 167 samt bredd 94 cm, teak samt svärtat trä.

Fanerskador på baksidan, nyckel saknas.

493304

2017-10-18