Design Stephan Gip BA-serien

Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien
Design Stephan Gip BA-serien

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEPHAN GIP, bord, soffdel mellan hurtsarna, 1960/70-tal, BA-serien, furu, etikettmärkta, hurtsarnas höjd ca 79, 41x44 cm, två benpar i olika höjder till bordet medföljer

omfattande slitage, säljes i omonterat skick, passform kan ej garanteras

493309

2017-10-19