Design Stephan Gip BA-serien
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEPHAN GIP, bord, soffdel mellan hurtsarna, 1960/70-tal, BA-serien, furu, etikettmärkta, hurtsarnas höjd ca 79, 41x44 cm, två benpar i olika höjder till bordet medföljer
omfattande slitage, säljes i omonterat skick, passform kan ej garanteras
493309
2017-10-19