Bruno Mathsson Maria Flap

Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Maria Flap", slagbord, del av, för Dux, underrede i massiv bok, skivorna bokfanerade, brännmärkt, höjd 72,5, 140x110 cm

Bruksslitage, skivorna med vattenmärken, repor och krackeleringar i lacken, kantfaneret med skador

493312

2017-10-18