Oljemålnin porträtt 1800-tal

Oljemålnin porträtt 1800-tal
Oljemålnin porträtt 1800-tal
Oljemålnin porträtt 1800-tal
Oljemålnin porträtt 1800-tal
Oljemålnin porträtt 1800-tal
Oljemålnin porträtt 1800-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

A V BONGÉ (1800-tal): Porträtt, signerad A. v Bongé. München., olja på duk, ca 50x39 cm

493321

2017-10-18