Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, valnöt, 2000-tal, 4 dörrar med bakomvarande hyllinredning, shakerbenställning i metall, fristående modell med fanérad rygg, höjd ca 63, 240x45 cm
Vissa repor/märken
493322
2017-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här