Sideboard valnöt

Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, valnöt, 2000-tal, 4 dörrar med bakomvarande hyllinredning, shakerbenställning i metall, fristående modell med fanérad rygg, höjd ca 63, 240x45 cm

Vissa repor/märken

493322

2017-10-18