Anna Kallstenius skulpturer
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANNA KALLSTENIUS (född 1872), skulpturer, 2 st., den större i gjutningen signerad Kallstenius samt "Hans-Olle 7 år" resp. med A Kallstenius, gips, höjd ca 35 samt 25 cm
Nagg på pojkens keps.
493327
2017-10-18