Anna Kallstenius skulpturer

Anna Kallstenius skulpturer
Anna Kallstenius skulpturer
Anna Kallstenius skulpturer
Anna Kallstenius skulpturer
Anna Kallstenius skulpturer
Anna Kallstenius skulpturer
Anna Kallstenius skulpturer
Anna Kallstenius skulpturer
Anna Kallstenius skulpturer
Anna Kallstenius skulpturer

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA KALLSTENIUS (född 1872), skulpturer, 2 st., den större i gjutningen signerad Kallstenius samt "Hans-Olle 7 år" resp. med A Kallstenius, gips, höjd ca 35 samt 25 cm

Nagg på pojkens keps.

493327

2017-10-18