Lisa Rinnevou

Lisa Rinnevou
Lisa Rinnevou
Lisa Rinnevou
Lisa Rinnevou

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): Diptyk, "Mali", signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, numrerad 187/255, ca 31x31 cm, monterade på aluminumskivor med distanslist

493335

2017-10-18