Karin Bernholm matta

Karin Bernholm matta
Karin Bernholm matta
Karin Bernholm matta
Karin Bernholm matta

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARIN BERNHOLM, röllakan, geometrisk komposition, monogramsignerad KB, ca 220x165 cm

Kantskador, vissa fläckar

493343

2017-10-21