Spegel tidigt 1900-tal

Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, tidigt 1900-tal, förgylld, ljusarm för ett stearinljus, ca 70x50 cm

Visst slitage

493345

2017-10-21