Klubbat för:
16 000 SEK
8 000 SEK
GASLYKTA, gjutjärn samt plåt, Stockholm, 1800-talets mitt, lyktans höjd 77 cm, armens längd ca 160 cm
Slitage, rost, kompletterad
493348
2017-10-18