Bing & Gröndahl figurin

Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin
Bing & Gröndahl figurin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BING & GRÖNDAHL, figurin, fiskmånglerska, stämpelmärkt och numrerad 2233 och signerad H N, porslin, höjd ca 22 cm.

493364

2017-10-18