Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, figurin, "Solrosen", Axel Ebbe, 1893 signerad, daterad och titulerad i godset, parian, höjd ca 42,5 cm

493366

2017-10-18