Bordslampa
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, Art deco, 1920/30-tal, på sockeln musicerande Pierrot-figur, patinerad samt målad vitmetall, höjd ca 36 cm
Strömbrytaren ur funktion, skärm saknas, bruks och åldersrelaterat slitage.
493406
2017-10-18