Urna, Italien, majolika

Urna, Italien, majolika
Urna, Italien, majolika
Urna, Italien, majolika
Urna, Italien, majolika
Urna, Italien, majolika
Urna, Italien, majolika
Urna, Italien, majolika
Urna, Italien, majolika

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, sannolikt Italien, ca 1900, majolika, mytologiskt motiv, dubbla hänklar, höjd ca 30 cm

Lagningar, nagg

493416

2017-10-18