Agneta Trolin porträtt Strindberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AGNETA TROLIN (född 1942): August Strindberg - "Människan", signerad och daterad 1986, olja på duk, ca 98x98 cm

493417

2017-10-19