Anders Appelqvist Ishockey VM Globen Stockholm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS APPELQVIST (född 1958): Ishockey-VM 1989 - Globen, signerad Anders Appelqvist,147/360, färglitografi, 54x41 cm

Ej examinerad ur ram, fuktskador på passepartout

493441

2017-10-19