Japanska träsnitt Kunisada

Japanska träsnitt Kunisada
Japanska träsnitt Kunisada
Japanska träsnitt Kunisada
Japanska träsnitt Kunisada

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): diptyk (eller del av triptyk), skådespelare, 37x52cm, oramade, YOSHITSUYA (1822-66): diptyk, Stridsscen, ca 37x50 cm, oramade

Slitage, fläckar, lagningar, revor

493455

2017-10-25