Kontorsstol
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KONTORSSTOL, 1900-talets mitt, Åtvidaberg, justerbara sitthöjd ca 49 cm.
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage.
493482
Päivämäärä:
2017-10-18