Trappstege

Trappstege
Trappstege
Trappstege
Trappstege
Trappstege
Trappstege
Trappstege
Trappstege

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRAPPSTEGE, Boidaforsverken, 1960-tal, brickmärkt, trä och metall, höjd ca 149 cm.

Smärre slitage.

493496

2017-10-18