Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRAPPSTEGE, Boidaforsverken, 1960-tal, brickmärkt, trä och metall, höjd ca 149 cm.
Smärre slitage.
493496
2017-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här