Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARKITTEL med ställning i smide, tidigt 1900-tal, ca 60 hög, samt med en diameter på 80 cm.

Igenlött hål, bruks och åldersrelaterat slitage.

493498

2017-10-18