Peter Celsing 1 par stolar Opera
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER CELSING, "Opera", stolar, 1 par, Gemla, svartlackerad stomme i formböjd bok, textilklädda sitsar och ryggbrickor, sent 1900-tal.
HISTORIK: Modellen ritad till Operakällarens ombyggnad 1955-1961
Smärre slitage
493518
2017-10-19