Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
KARMSTOL, empirestil, 1900-talets början, bestat lövträ, svärtade detaljer, sits klädd i gul plysch, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, senare klädsel
493519
2017-10-20