Karmstol i empirestil

Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

KARMSTOL, empirestil, 1900-talets början, bestat lövträ, svärtade detaljer, sits klädd i gul plysch, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, senare klädsel

493519

2017-10-20