Golvurnor

Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVURNOR, 1 par, porslin, Japan, 1900-tal, höjd 79 cm

Skador och lagningar

493526

2017-10-19