Klein oljemålning

Klein oljemålning
Klein oljemålning
Klein oljemålning
Klein oljemålning
Klein oljemålning
Klein oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

H KLEIN: Rökande kvinna, signerad och daterad H Klein 1920, ca 90x110 cm

493533

2017-10-18