TRädgårdsmästare oljemålning

TRädgårdsmästare oljemålning
TRädgårdsmästare oljemålning
TRädgårdsmästare oljemålning
TRädgårdsmästare oljemålning
TRädgårdsmästare oljemålning
TRädgårdsmästare oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Trädgårdsmästare, bär signatur L Endres, olja på duk, ca 42x53 cm

493534

2017-10-19