Oskar Bergman 1904

Oskar Bergman 1904
Oskar Bergman 1904
Oskar Bergman 1904
Oskar Bergman 1904

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skogsparti i aftonrodnad, signerad och daterad Oskar Bergman 1904, krita, ca 34x44 cm

493541

2017-10-19