Adolf Säfve oljemålning

Adolf Säfve oljemålning
Adolf Säfve oljemålning
Adolf Säfve oljemålning
Adolf Säfve oljemålning
Adolf Säfve oljemålning
Adolf Säfve oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADOLF SÄFVE (1860-1909): Vintermotiv, signerad a Säfve, olja på duk, ca 45x22 cm

493543

2017-10-19