Matgrupp i gustaviansk stil

Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 8 st., KARMSTOLAR, 2 st., iläggsskivor, 3 st., varav 2 med sarg, gustaviansk stil, svenska modellen, 1900-tal, skuren dekor, kannelerade ben, höjd 76, diameter 120, vardera iläggsskiva 55 cm

smärre slitage

493557

2017-10-19