Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, märkr EB 5920/83 Made in Sweden, total höjd ca 140 cm
Bruksslitage, smärre ytskador
493559
2017-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här