Golvarmatur Einar Bäckström

Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EINAR BÄCKSTRÖM, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, märkr EB 5920/83 Made in Sweden, total höjd ca 140 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

493559

2017-10-19