Karl Abel Stockholm

Karl Abel Stockholm
Karl Abel Stockholm
Karl Abel Stockholm
Karl Abel Stockholm

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL ABEL (1891-?): Nattstämning - Riddarholmen, signerad Karl Abel, olja på pannå, ca 25x37 cm

493565

2017-10-19