Hylla design Kandell

Hylla design Kandell
Hylla design Kandell
Hylla design Kandell
Hylla design Kandell
Hylla design Kandell
Hylla design Kandell
Hylla design Kandell
Hylla design Kandell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN KANDELL, "Pilaster", hylla, Källemo, björk formgiven 1989, brännmärkt JK, höjd 205 cm
Skador: smärre slitage

Brukslitage

493575

2017-10-19