Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REMAINS OF THE TEMPLE OF JUPITER STATOR - ROME, 1800-tal, No 13, påskrift på baksidan 30 sept 1824, akvarell, 21x15,5 cm
Hanteringsveck, mindre fuktfläck i kantmarginal
493600
2017-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här