Rom akvarell 1800-tal

Rom akvarell 1800-tal
Rom akvarell 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMAINS OF THE TEMPLE OF JUPITER STATOR - ROME, 1800-tal, No 13, påskrift på baksidan 30 sept 1824, akvarell, 21x15,5 cm

Hanteringsveck, mindre fuktfläck i kantmarginal

493600

2017-10-19